

Описание
Характеристики
Информация для заказа
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Размеры (Д x Ш x В) 305*59*48 мм
Материал Картон
В ящике/упаковке 300/10 шт
Описание
Коробка для макарун біла Maxi
Коробка для макарун біла Maxi - зручна і практична тара для упаковки, продажу та транспортування популярних кондитерських виробів - макарунів. Виготовлена з екологічно чистих матеріалів і є безпечною для організму. Коробка для макарун біла Maxi зроблена з якісного мелованного картону і обладнана віконцем з плівки, щоб вміст міг проглядатися. Дана упаковка може використовуватися як для печива макаронів, так і інших кондитерських і харчових виробів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Альфа Пак |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Высота | 48 мм |
| Материал | Картон |
| Цвет | Белый |
| Количество в упаковке | 10 шт |
- Цена: 100,17 ₴/10 шт.

